PluginyWebové studio Karel Sedlecký Ústí nad Labem

Hledáte nejlepší plugin pro WordPress SEO ?

Pokud ano, pak jste pravděpodobně zúžili svou volbu na dva nejpopulárnější pluginy WordPress SEO: Yoast SEO a All in One SEO Pack.  V tomto článku porovnáme Yoast SEO vs. All in One SEO Pack, abychom zjistili, který z nich je nejlepší jako WordPress SEO plugin.

O mých kandidátech

Balíček All In One SEO a Yoast SEO pluginy mají oddanou uživatelskou základnu a patří k nejpopulárnějším a nejpoužívanějším pluginům WordPress všech dob.


All in One SEO Pack

Byl vytvořen v roce 2007 Michaelem Torbertem a Stevem Mortiboyem a od té doby získal masivní uživatelskou základnu a stal se jedním z nejvíce stažených pluginů WordPressu všech dob.

Yoast SEO

Začal jako WordPress SEO Yoast v roce 2010. Byl vytvořen Joost de Valkem. S přetrvávajícími a nepřetržitými vylepšeními v pluginu se brzy stal hlavním rivalem All In One SEO. .

 

Jedná se o vynikající pluginy, které nabízí všechny funkce potřebné k  získání maximálního SEO nastavení na vašem webu WordPress.

 

Instalace a nastavení

Oba pluginy vyžadují školení a praxi, abyste porozuměli a úspěšně implementovali koncepty SEO. WordPress SEO plugin by měl začátečníkům usnadnit nastavení osvědčených postupů SEO bez zvláštních dovedností.