E-commerceWebové studio Karel Sedlecký Ústí nad Labem

1. Je zdarma

Navzdory tomu, že je WooCommerce je zdarma, nabízí mimořádné funkce  a zároveň je extrémně flexibilní prostřednictvím dodatečných rozšíření, o kterých se později zmíním.

2. Obrovská flexibilita

Možná, že jedním z největších přínosů WooCommerce pro nováčky v oblasti elektronického obchodování je, že obchodníci používající tuto platformu mohou s jejich produkty používat spoustu flexibility, aniž by museli vědět příliš mnoho o programování.

3. Více než elektronický obchod

Uživatelé WooCommerce mohou na integrovaném blogu vytvářet plně funkční obchod v rámci kompletního profesionálního webu. Všechny tyto spojitosti jsou využívány na jednom místě a jsou prezentovány dohromady a to je díky WooCommerce pluginu založeném na platformě WordPress.

4. Rozsáhlé možnosti přizpůsobení

V současné době si uživatelé mohou vybrat mezi 39 různými tématy podporujícími WooCommerce – z nichž mnohé jsou zdarma, prostřednictvím obchodu WooThemes. Po výběru motivu můžete začít pracovat na změně přednastavených stylů a barevných motivů CSS, vylepšení kódu a experimentovat se speciálními vlastnostmi, které každé téma nabízí.

5. Profesionální a ještě jednoduché

Přestože WooCommerce je bezplatná a uživatelsky přívětivá platforma elektronického obchodování, neměli byste si myslet, že to není profesionální řešení online obchodu – je to přesně naopak

Implementovat do platformy lze nástroje pro sledování objednávek a zákaznických nástrojů, které obchodníkům umožňují prohlížet minulé a otevřené objednávky, aktualizovat statusy dodávek, aplikovat slevy apod. Dále, nastavení daní, správa zásob, možnosti přepravy, kuponové slevové kódy a v podstatě vše, co potřebujete pro profesionální nastavení elektronického obchodu, je součástí WooCommerce, a to přímo z “krabice”.

6. Analýza dat

Vestavěný analytický systém vytváří širokou škálu statistik. Čísla, jako je celkový prodej, prodej podle data, průměrná celková objednávka, individuální statistiky zákazníků a mnohem více, jsou přehledně prezentovány prostřednictvím grafů, aniž by uživatel musel opustit admin panel. Je to tak snadné.