Jaké služby nabízím?

Vaše webové stránky, jsou virtuální výkladní skříň

Moderní design a jednoduchá navigace více podchytí vaše návštěvníky a zvýší vaše zisky. Proto pro vás vytvářím nejen zajímavý design, ale současně myslím na to, aby se webové stránky zobrazovaly rychle a korektně.Takže je vyhledávače mohou správně číst a indexovat. Pamatujte na to, že první dojmy jsou důležité

E-shop Karel Sedlecký Ústí nad Labem

Elektronický obchod

Posuňte  obchodování na vyšší úroveň s levným a výkonným e-commerce systémem. Nabízím řešení e-shopu, které si zamilujete.
Tvorba webových stránek Karel Sedlecký Ústí nad Labem

Webové prezentace

Vytvořím pro vás webové stránky, které budou efektivní z hlediska nákladů, zároveň však neztratí na kvalitě a přitažlivém vzhledu.
Servis webových stránek Karel Sedlecký Ústí nad Labem

Servis webových stránek

Zákazníci dobře vědí, že se o jejich webové stránky starám svědomitě a jsou pravidelně aktualizovány. Nepodceňujte servis o své weby.
SEO Karel Sedlecký Ústí nad Labem

SEO optimalizace

SEO, neboli optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Je to technika tvorby webových stránek, která dopomáhá zobrazování webových stránek na prvních pozicích vyhledávačů po zadání určitých frází.
Webdesign Karel Sedlecký Ústí nad Labem

Webdesign

Tvorba webu je dnes jednoduchá a dokáže je asi každý. Avšak ohromující design a jednoduchá navigace více podchytí vaše návštěvníky a zvýší vaše zisky.

Školení

Mým zákazníkúm nabízím možnost naučit se webové stránky postavené na redakčním systému WordPress a PrestaShop.

Hlavním cílem je poskytnout každému zákazníkovi komfort při výběru jednotlivých služeb. Zákazník vždy, dostane přesné informace o rozsahu prací. Poskytuji komplexní služby při tvorbě webových stránek – klient získá kompletně postavené webové stránky nebo e-shop. Malý bonus navíc – příznivá cena. 

PROCES VÝROBY WEBU

V jednoduchosti je síla
 • 1. Diskuse

  Nejzákladnějším krokem pro začátek je seznámení s vaším podnikáním a činností, kterou chcete prezentovat na webu.

 • 2. Plánování

  Jedná se o základní vytvoření kostry webu, která definuje rozsah a funkce webových stránek.Na tomto modelu uvidíte rozsah a jednotlivé funkce webu.Po prostudování se vám rozkryjí jednotlivé závislosti v konstrukci webu.

 • 3. Design

  Dle zjištěných dat navrhnu barevné schéma a další grafické prvky. Je samozřejmě možné tyto návrh připomínkovat a dolaďovat. V tomto směru jsem zákazníkovi maximálně vstřícný.

 • 4. Výběr doplňků

  Nyní budu řešit, jaké nadstavby bude web pořebovat k naplnění vašich představ. Navrhnu seznam placených a free pluginů, které budou potřeba doinstalovat.

 • 5. Programování

  V tomto kroku budu programovat a nastavovat webové stránky do finální podoby, aby fungovaly dle vašeho zadání.

 • 6. Spuštění webu !

  Po finálním dokončení si stránky vyzkoušíte a pokud bude vše v pořádku, předám administrátorské heslo k přístupu do administrace. Následně je již vše ve vašich rukách.

Další služby

 • Zálohování – Je to jen otázka času, kdy budete potřebovat zálohy. Buďte si jisti, že zálohuji za všech okolností.
 •  Hosting – Nabízím hostingové služby přes mého partnera. Budete mít rychlejší a bezpečnější WordPress hosting.
 • Monitoring – Když vaše stránky nefungují, to je velký problém. Pošlu vám e-mail, pokud přejdete do režimu offline.
 •  Specialista – Pokud budete potřebovat poradit při výběru pluginu, nebo se zeptat, jak něco udělat, zeptejte se specialisty.
 •  Vývoj – Potřebujete vkládat informace na své stránky pravidelně? Nechte tuto práci na nás a budete mít stránky stále čerstvé.
 •  Dohled – Sleduji vaše stránky pravidelně, abych jse ujistil, že je vše v pořádku.
 •  Obnova – Je něco s webovými stránkami v nepořádku? Žádné starosti, vaše webové stránky obnovím z poslední zálohy.
 •  Aktualizace – Systém CMS, vaše šablony a pluginy je třeba aktualizovat. Dělám to za vás velmi pravidelně.
 • Skenování – Jste si jisti, že vaše stránky nemají v sobě nic škodlivého? Proskenuji vám celý web na malware v častých intervalech.