Přeskočit na obsah

Vytvoření, servis a webhosting vašich webových stránek

Nabízím funkčnost a dobře odvedenou práci. Weby nedělám pro sebe, ale pro službu zákazníků,. Tvoříme a dolaďujeme je společně. Vždy dodržím termín a dohodnutou cenu.

Tvorba profi webových stránek

Moderní design a jednoduchá navigace více podchytí vaše návštěvníky a zvýší vaše zisky. Proto pro vás vytvářím nejen zajímavý design, ale současně myslím na to, aby se webové stránky zobrazovaly rychle a korektně.Takže je vyhledávače mohou správně číst a indexovat.

Tvorba skvělých e-shopů

Můj E-shop se zaměřuje se na konverze. Pokud chcete aby Váš e-shop vydělával a přinesl Vám nové zakázky, jste na správném místě. E-shopy tvořím , aby byly bezvadně funkční a navíc, byly i maximálně ziskové.

Správa webových stránek

V rámci služby správy webových stránek budu dohlížet na veškeré aktualizace WordPressu, šablony i pluginů a váš web budu stále udržovat zabezpečený a pravidelně jej zálohovat. Také mohu upravovat stávající obsah nebo přidávat nové příspěvky.

Úprava webových stránek

Máte-li již svůj vlastní web, ale již vám nevyhovuje a přejete si na něm cokoliv změnit, neváhejte mě kontaktovat. Nabízím kompletní úpravu veškerých prvků na webu, ale třeba i změnu nastavení webhostingu, grafiky, emailů a dalších činností.

nečekejte

chcete nový web, e-shop nebo servis?